Зміни до Санітарного регламенту для ЗЗСО . Організація дистанційного навчання

Щодо використання вебплатформи "Всеукраїнська школа онлайн" (лист МОН)

З досвіду організації дистанційного навчання Маньківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія"

Організація дистанційного навчання  в школі (методичні рекомендації)

Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання (матеріали Державної Служби якості освіти)

Тривалість навчальних занять під час дистанційного навчання

Дистанційна школа для учнів за посиланням:  https://bit.ly/3oD31He .

Забезпечення якості освітнього процесу за умов дистанційного навчання (веб-конференція)

Наказ МОН від 08.09.2020 №1115 "Деякі питання організації дистанційного навчання"

Організаційно-методичні рекомендації щодо навчання за допомогою дистанційних технологій в позашкільній освіті (лист МОН України від 20.08.2020 №6/1054-20)

Добірка сервісів для дистанційного навчання від Мінцифри