Заклади освіти

Стан освітньої галузі Маньківської ТГ

Мережа

Функціонує 29 закладів освіти:

дошкільна освіта: діти дошкільного віку (від 3 до 7 років) стовідсотково охоплені дошкільною освітою (538 дітей) у 36 групах закладів дошкільної освіти. На 100 місцях виховується 58 дитина.

загальноосвітніх – 13 (з низ 1 навчально-виховний  комплекс), 2009 учнів; 3-   І-ІІ ступеня, 10 – І-ІІІ ступенів; позашкільних – 2 .

Кадри

У 2020-2021 навчальному році в закладах освіти працювало 402 педагогічних працівників. З них мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» – 101, «першої категорії» – 111, «другої категорії» – 44, «спеціаліст» – 72, педагогічне звання «вчитель-методист» – 7, «старший учитель» – 33.

Комп’ютеризація

Усі заклади загальної середньої освіти  забезпечені комп’ютерною технікою (встановлено 358 одиниць комп’ютерної  техніки, в тому числі 19 НКК).

Використовується 14 інтерактивних дошок та 12 проекторів. У закладах загальної середньої освіти налічується 261 програмний засіб для  забезпечення викладання основ наук та організації освітнього процесу. На один комп’ютер в громаді припадає на учнів 1- 4 класів - 2,7, 5-11 класів 3,5 учнів,1-11 класів. – 5,7.

Усі заклади дошкільної,  загальної середньої та позашкільної освіти підключені до мережі Інтернет.

14 закладів дошкільної освіти  забезпечені комп’ютерною технікою (встановлено  17 одиниць комп’ютерної техніки, та 2 мультимедійних проектори.)

Створено сайти: відділу освіти, молоді та спорту,  2 заклади дошкільної, 13 загальної середньої  та 1 позашкільної освіти.

Шкільний автобус

Підвезення до місця навчання 143 (100%) учнів здійснюється 5 шкільними автобусами.

Модернізація матеріально-технічної бази шкіл громади

Ведуться роботи по капітальному ремонту з утепленням фасаду, заміною вікон на енергозберігаючі та дверей Маньківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 1 Маньківської селищної ради Черкаської області.

Здійснено реконструкцію  балкона над центральним входом до Подібнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Проведено ремонт цехів харчоблоку Кищенецького ЗЗСО  І-ІІІ ступенів, замінено вікна та двері.

Здійснені роботи по монтажу протипожежної системи в Нестерівському ЗДО «Колосок».

Облаштовано підлогу 1 класу Рогівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Замінено  9 вікон у Маньківському ЗДО «Росинка».

Харчування

Гарячим харчуванням охоплені усі діти ЗДО, що становить 100 %. Середня вартість харчування у закладах дошкільної освіти (ЗДО) – 36 грн., у закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО) гарячим харчуванням охоплено 1912 учнів, що сткладає 94%. Вартість харчування – 20  грн. Дотримання натуральних норм харчування у ЗДО виконується на 98 %, у ЗЗСО на 96 %.

Частково впроваджено меню за рецептурним довідником Євгена Клоплотенка.

Закуплено кухонне технологічне обладнання та посуд на суму понад 140тис.грн.