Участь у фінальному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 05.02.2019 05:36

Другого лютого 2019 року у комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся фінальний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

На урочистому відкритті була присутня переможець ІІІ (обласного) етапу конкурсу - учениця 10 класу Маньківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія" Купріянець Богдана, а також її учитель - наставник Демченко Людмила Михайлівна, які були нагороджені дипломом та подякою і цінними подарунками.