XXVІ РАЙОННА СПАРТАКІАДА ШКОЛЯРІВ

Дата: 28.01.2020 08:23

25 січня 2020 року взяла свій початок ХХVІ районна Спартакіада серед школярів закладів загальної середньої освіти 2020року.

Керівник районного методичного об'єднання Володимир Петрович Виноградов привітав усіх присутніх з відкриттям Спартакіади. Начальник відділу освіти Юрій Миколайович Безверхий та методист Вікторыя Володимирівна Монько підбили підсумки ХХV районної Спартакіади та вручили нагороди кращим спортсменам. Переможці та призери були нагородженні грамотами відділу освіти.

Перша група: І місце – Дзензелівський ЗЗСО, ІІ місце – Маньківський НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія", ІІІ місце – Іваньківський ЗЗСО та Молодецький ЗЗСО.

Друга група: І місце – Рогівський ЗЗСО , ІІ місце – Подібнянський ЗЗСО, ІІІ місце - Чорнокам'янський ЗЗСО.

Третя група: І місце – Багвянський ЗЗСО, ІІ місце – Попівський ЗЗСО та Потаський ЗЗСО, ІІІ місце – Крачківський ЗЗСО.

Також особливу подяку Юрій Миколайович висловив усім школярам, учителям фізичної культури за високий професіоналізм, якісну підготовку учнів в обласних змаганнях XXV Спартакіади, де в підсумковому заліку Маньківський район посів І місце.

Цього ж  дня відбулися змагання вже ХХVІ Спартакіади з волейболу серед юнаків. В змаганнях взяли участь 10 команд: Буцький ЗЗСО, Дзензелівський ЗЗСО, Маньківський ЗЗСО №1, Маньківський НВК "ЗОШ - І-ІІІ ступенів - гімназія", Молодецький ЗЗСО, Кищенецький ЗЗСО, Рогівський ЗЗСО, Чорнокам'янський ЗЗСО, Вікторівський ЗЗСО, Іваньківський ЗЗСО.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за титул найкращої. До кінця гри зберігалася інтрига, особливо напружено проходили фінальні матчі.

Результати змагань: І місце - Чорнокам'янський ЗЗСО, ІІ місце - Молодецький ЗЗСО, ІІІ місце - Буцький ЗЗСО.

Цей ігровий день приніс усім позитивні враження та неповторні емоції! Вітаємо переможців змагань та бажаємо всім юним волейболістам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

Бажаємо успіхів на обласних змаганнях!!!