Моніторинг стану підготовки до навчання учнів 1-х класів у закладах загальної середньої освіти району

Дата: 25.05.2018 08:45

З лютого 2018 року в Маньківському районі розпочалася підготовка педагогічних  працівників для роботи в умовах Нової української школи. У лютому, березні 2018 року на базі Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 проведено першу та другу настановчу сесію для вчителів 1-х класів Нової української школи. ІІІ сесія відбудеться з 11 по 15 червня 2018 року. Крім того, на базі КНЗ «ЧОІПОПП» проведені одноденні семінари-тренінги для заступників директорів, що відповідають за початкову ланку, вчителів музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, фізичної  культури; 3-х денне навчання для вчителів іноземної мови, які викладатимуть у 1-му класі в 2018-2019 навчальному році.

З 21 по 24 травня 2018 року працівниками відділу освіти проведено моніторинг стану підготовки до навчання учнів 1-х класів у закладах загальної середньої освіти району. Крім підготовки педагогічних кадрів освітня реформа передбачає створення належних умов для організації освітнього процесу. Наразі проводиться робота у закладах загальної середньої освіти району щодо створення нового освітнього середовища шляхом облаштування меблями, обладнанням і дидактичним матеріалом, необхідними для впровадження компетентнісного навчання.