Виїзний семінар на базі Боярського академічного ліцею «Гармонія» Київської області та ліцею «Інтелект» м. Києва

Дата: 23.04.2019 08:59

18 квітня 2019 року на базі Боярського академічного ліцею «Гармонія» Київської області та ліцею «Інтелект» м. Києва відбувся виїзний семінар директорів навчальних закладів – учасників обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини» на період до 2020 року», гімназій, ліцеїв, колегіумів, в якому взяли участь в. о. директора Іваньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Максимчук Вікторія Максимівна та директор Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-«ІІІ ступенів - гімназія» Дорошенко Володимир Павлович з метою ознайомлення із системою освітньої діяльності означених закладів освіти.