Участь у фестивалі нескореної Nації «Холодний Яр»

Дата: 11.07.2018 09:04

8 липня делегація учнівської молоді Маньківщини, яку представляла Дзензелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, при організаційній підтримці відділу освіти взяла участь у фестивалі нескореної Nації «Холодний Яр». Ідея кличе крізь покоління. (с. Грушківка Кам'янського району). Даний фестиваль відбувався вчетверте на Черкащині та мав за мету спілкування його учасників з письменниками, лідерами громадської думки, із учасниками бойових дій, ознайомлення із якісною та змістовною українською музикою.

Членами делегації від Дзензелівської школи стали учні 6 класу, які впродовж 2017-2018 н.р. навчалися в козацькому класі, також в поїздці прийняли участь представники учнівського самоврядування школи та юні джури рою «Козацька рада». Керівниками поїздки були Бондар Степан Степанович (учитель історії) та Сорока Ніна Анатоліївна (учитель географії, класний керівник 6 класу). Участь у поїздці взяв і отаман Дзензелівської козацької сотні, курінний Зайчук Степан Петрович.