Районний семінар-практикум вчителів трудового навчання

Дата: 18.12.2019 09:06

Днями  на базі Вікторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради Черкаської області відбувся районний семінар вчителів трудового навчання   на тему «Компетентнісний підхід до навчання учнів на уроках трудового навчанн».

Учасники семінару відвідали бінарний урок  на тему «Виготовлення 3D проекту (Рамка для фотографії), проведений вчителем трудового навчання Шараповим І.Д. та вчителем інформатики Солтусенком І.Г.

Із задоволенням вчителі взяли участь у проведенні майстер-класу з виготовлення новорічних іграшок в стилі «Кінусайга».

Цікавим та змістовним був виступ вчителя трудового навчання Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Рябовола В.І. на тему «Нове життя старим речам».

Розважив гостей тренінг «Збереження та зміцнення психологічного здоровя педагога»/

Кожний учасник семінару мав змогу поспілкуватись з однодумцями і активно включитись в практичний блок семінару.

Учасники семінару  вдячні дирекції  школи  та вчителю трудового навчання Шарапову І.Д.  за надану можливість обміну досвідом,  приємне спілкування,  високий рівень організації та проведення заходу.