Про роботу комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр» Маньківської районної ради Черкаської області

Дата: 15.10.2020 09:47

Одним з пріоритетних завдань «Інклюзивно – ресурсного центру» Маньківської районної ради Черкаської області (далі – ІРЦ) є надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами (далі – ООП), шляхом проведення індивідуальних та групових занять.

Центром було розглянуто справи дітей з ООП та враховано побажання батьків щодо особливостей проведення корекційних занять, розроблено графік виїзду фахівців за місцем навчання дітей з ООП,  попередньо узгоджений з адміністрацією закладів освіти.

Корекційно - розвитковими послугами було охоплено сім діток з наступних закладів освіти:

• Буцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (2);
  • Молодецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (1);
  • Іваньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів (2);
  • Кищенецька ЗОШ І-ІІІ ступенів(2).

Заняття проводились в закладах освіти та в салоні  спеціального транспорту ІРЦ, обладнаного всіма необхідними технологіями та інструментами для надання додаткових психолого-педагогічних,       корекційно-розвиткових послуг.

Корекційно - розвиткові заняття для дітей з ООП проводили:

• практичний психолог (в. о. директора ІРЦ) – Бендерська Катерина Валеріївна;
  • вчитель-логопед – Муковіз Олена Василівна.