Відділ освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради

Відбулася чергова колегія відділу освіти, молоді та спорту

29 грудня згідно плану роботи відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради за участі першого заступника голови Уманської райдержадміністрації Анатолія Риженка, начальника Уманського управління Держспоживслужби в Черкаській області Лариси Качанової та керівників закладів освіти Маньківської ТГ. З презентацією  «Про організацію харчування в закладах освіти відповідно до вимог чинного законодавства» виступила Лариса Качанова.

«Про стан роботи щодо соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та інших соціально вразливих категорій у закладах загальної середньої та дошкільної освіти» доповідала методист методичної служби  Наталя Юдченко. Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Лариса Хом’як доповідала з питання «Про забезпечення належного протипожежного стану у закладах освіти».

Директор Маньківського НВК « ЗЗСО І-ІІІ –гімназія» Володимир Дорошенко та директор Молодецького ЗЗСО І-ІІІ  Петро Карпенко звітували про  впровадження Концепції НУШ у закладах.

За результатами роботи колегії було прийняті відповідні рішення.

 

        

 

 « повернутися до списку новин