Районний семінар-практикум соціальних педагогів

Дата: 25.04.2018 10:19

24 квітня 2018 року на базі відділу освіти відбувся районний семінар-практикум соціальних педагогів з теми «Соціально-педагогічний супровід дітей, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах», який пройшов відповідно до плану роботи районного методичного кабінету при відділі освіти Маньківської РДА.

З питанням «Принципи ефективної роботи з дітьми, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах» виступила Тригубенко Лілія Миколаївна, начальник відділу соціальної роботи з сім’ями.

Учасники семінару-практикуму із зацікавленістю переглянули презентацію «Педагогічний супровід дітей, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах», яку підготувала Фоменко Ніна Василівна, соціальний педагог Іваньківської  ЗОШ І-ІІІ ст. та презентацію на тему «Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (07.12.2017 №2229-VІІІ): ключові новели та виклики», підготовлену Мельник М.В., методистом районного методичного кабінету при відділі освіти Маньківської РДА.

Завершився семінар інтерактивною формою роботи «Педагогічний мікрофон», де колеги мали можливість висловити думки з теми семінару-практикуму  та обмінятись досвідом роботи в даному напрямку.