ЗМАГАННЯ З ФУТБОЛУ НА ПРИЗИ КЛУБУ «ШКІРЯНИЙ М’ЯЧ» УЧНІВСЬКИХ КОМАНД МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 24.05.2019 10:22

З метою підвищення масовості дитячо-юнацького футболу в країні, організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи в закладах загальної середньої освіти, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів, популяризації та розвитку футболу в районі щорічно проводяться змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч».

У 2019 році команди хлопчців  4 вікових груп приймали участь в зональних змаганнях в    м. Умань, м. Монастирище, м. Ватутіно, Уманському, Жашківському, Христинівському та Тальнівському районах і смт Маньківка. Після перемоги у напівфінальних обласних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» 2018 року, команди хлопців 2005, 2006, 2008 років народження  взяли участь у фінальній частині але, на жаль, призових місць не зайняли.