П'ятий Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Дата: 08.11.2018 10:33

З метою розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, підняття її престижу, привернення уваги вчительської, учнівської та батьківської громадськості до проблем шкільної бібліотеки, популяризації книгочитання,  з 01 по 31 жовтня 2018 року в закладах загальної середньої освіти району було проведено п’ятий Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом: «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини».

Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек сприяв реалізації основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формуванню поколінню, яке здатне вчитися протягом усього життя, продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства.

До районного методичного кабінету надійшло 17 звітних матеріалів від бібліотекарів Буцької ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Вікторівської, Дзензелівської, Кищенецької, Іваньківської, Молодецької, Подібнянської, Чорнокам’янської, Нестерівської, Маньківської ЗОШ I-III ступенів №1, Маньківського НВК «ЗОШ I-III ступенів-гімназія», Рогівської,  Добрянської ЗОШ I-III ступенів, Крачківської, Попівської, Потаської ЗОШ I-II ступенів, Багвянської ЗЗСО І-ІІ ступенів. Не взяли участі у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек з Кривецької ЗОШ I-II ступенів та Кислинської ЗОШ І ступеня.

У школах району відкриття Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек  відбулося на загальношкільних лінійках і впродовж місяця  проводились наступні заходи:

- з нагоди відзначення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, присвяченого Великому педагогу, Добротворцю В. Сухомлинському, організовано виставку книг "Педагогічна та літературна спадщина В.О. Сухомлинського";

-8 жовтня завідувачем бібліотеки Н.Я.Хоменко для учнів 5-Б класу проведено бесіду з елементами гри "Криниця людської душі В.О.Сухомлинського";

- 16 жовтня у рамках Місячника шкільних бібліотек Л.І.Безверхою, бібліотекарем школи, з учнями 10-А класу проведено круглий стіл "Творча особистість - майбутнє нації";

- 17 жовтня бібліотекарем школи О.С.Солонько з учнями 4-Б класу проведено конференцію "Дітям про Василя Сухомлинського".

У рамках Місячника шкільних бібліотек бібліотекарями шкіл було організовано конкурс ілюстрацій "Казка на кінчику  пензля", проведено бібліотечний урок «Добро творити на землі людині лиш дано», «В.О.Сухомлинський – Прометей всієї України» та день бібліотворчості «Читаємо, малюємо, граємо». Тиждень родинного читання «Я прочитаю тобі казку». Традиційно в рамках місячника були проведені акції «Подаруй бібліотеці книгу» та рейд-перевірки стану підручників.