ВІДБУВСЯ ТРЬОХДЕННИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ, ЯКІ БУДУТЬ ВИКЛАДАТИ У ПЕРШИХ КЛАСАХ

З 10-12 червня 2019 року на базі  Родниківської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка відбувся тренінг для вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2019-2020 навчальному році.

Тренінг проводила Пахомова Т. Г., методист КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».  Учасники  заходу розширили свої знання з використання ігрових та діяльнісних методів навчання молодших школярів, особливостей проведення ранкової зустрічі. Виконуючи завдання індивідуально, в парах, командах, вчителі ще раз переконалися, що в освітньому процесі учнів першого (адаптаційно-ігрового циклу) класу провідною має бути гра, яка для кожної дитини є значущою, мотивуючою, соціальною, активною і радісною.

Пахомова Т. Г.  вмотивувала та консолідувала зусилля учасників щодо впровадження новітніх ідей учіння та викладання. Тренінг пройшов в атмосфері дружньої співпраці та позитивної взаємодії.