Семінар молодих спеціалістів

22.11.2019  на базі Потаської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся районний семінар молодих вчителів  на тему «Становлення професійної компетентності молодого педагога».

Для учасників семінару були організований відкритий урок  англійська мова «Шкільні речі», проведений вчителем іноземної мови Микитенко В.В .

Із захопленням молоді педагоги взяли участь у брей-рингу «Вода – цариця життя», майстер-класі з елементами арт-терапії.

Кожний учасник семінару мав змогу поспілкуватись з однодумцями і активно включитись в обговорення рівнів професійної мобільності вчителя.

Розважив  виховний гостей захід «Осінь-чарівниця в нашім ріднім краї».

Учасники семінару  вдячні директору школи Калман В.Г., педагогічним працівникам закладу   за надану можливість обміну досвідом,  приємне спілкування,  високий рівень організації та проведення заходу.