Олімпіада з інформаційних технологій

Дата: 23.11.2021 11:10

22 листопада 2021 року було проведено очно в дистанцій формі ІІ етап олімпіади з інформаційних технологій. У олімпіаді взяли участь 17 учнів з  8-11 класів 8 ЗЗСО: Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, Маньківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія", ОНЗ «Буцької ЗЗСО І-ІІІ ст.», Дзензелівського, Молодецького,  Рогівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Кривецького  ЗЗСО І-ІІ ст. та Буцького політехнічного ліцею.

Переможцями олімпіади стали учні:

І місце – Черепенко Любомир, учень 11 класу Маньківського ЗЗСО  І-ІІІ ст. №1, вчитель Черепенко В.В;

ІІІ місце – Марієнко Віталій, учень 10 класу Маньківський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія»), вчитель Бившок В.О. та  Бабич Олександр, учень 9 класу Кривецького ЗЗСО І-ІІ ступенів, вчитель Вовк Л.С.

Вітаємо переможців!