Районний семінар-практикум ПМПК і практичних психологів

Дата: 20.12.2017 11:15

Згідно плану районного методичного кабінету 14 грудня 2017 року у відділі освіти відбувся спільний семінар ПМПК і практичних психологів на тему «Психологічні аспекти організації попереджувальної та профілактичної роботи щодо запобігання насильству і агресії серед дітей та учнів. Діти з порушеннями зору. Особливості розвитку та навчання», висвітлено наступні питання:

- види порушень зору у дітей (Маковій М.О., лікар-офтальмолог);

-психологічні особливості дитини з порушенням зору. Психолого-педагогічний супровід (Плюта Г.М., практичний психолог Вікторівської ЗОШ І-ІІІ ст.);

- корекційна робота  з дітьми, які мають розлади зору (Загоруйко Н.В., практичний психолог Молодецької ЗОШ І-ІІІ ст.);

-попереджувальна та профілактична робота щодо запобігання насильству і агресії серед дітей та учнів  (Мельник М.В., методист РМК);

-тренінг «Ми проти насильства» (Сугак В.В., практичний психолог Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ст.).

Методист районного методичного кабінету при відділі освіти Маньківської РДА  Мельник М.В. висвітлила питання:

- про підсумки проведення щорічної акції «16 днів проти насильства»;

- про проведення районного конкурсу цифрових ресурсів;

-нормативно-правове забезпечення  психологічної служби.

Завершився семінар інтерактивною формою роботи «Педагогічний мікрофон», де колеги мали можливість висловити думки з теми семінару-практикуму  та обмінятись досвідом роботи.