Формуємо ключові та предметні компетентності

11    квітня 2019 року   на   базі    Маньківської   ЗОШ   І-ІІІ   ступенів   № 1   відбувся   семінар   учителів    хімії    на    тему:   «Формування    ключових   і    предметних   компетентностей   учнів   на   уроках   хімії».

Новий    зміст  освіти,    заснований   на   формуванні   компетентностей,   необхідних   для   успішної   самореалізації   в  суспільстві,   умотивований   учитель,    який   має   свободу  творчості    й    розвивається    професійно,     є    одними    з     ключових    компонентів    формули   нової  школи.

Під  час   семінару    Ірина    Дорошенко,    вчитель    хімії   цієї  ж  школи, провела    відкритий   урок   у    8-А   класі   «Загальні  способи   добування   кислот»   з   використанням  інформаційно-комунікаційних   технологій.

Про   компетентнісний   підхід   при   викладанні   хімії   розповіла   вчителька    Чорнокам'янської   ЗОШ   І-ІІІ   ступенів  та   поділилась   своїми   напрацюваннями.

Боднюк   Людмила   Іванівна   з  Подібнянської   ЗОШ   ознайомила   з   новинами   з   курсів  підвищення   кваліфікації.