ВОЛОНТЕРИ "КОРПУСУ МИРУ" ЗАВІТАЛИ У МАНЬКІВСЬКУ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

8 травня на базі Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся Американський день за участю 9 волонтерів Корпусу Миру США, вчителів англійської мови та 116 учнів 8-11 класів з 4 шкіл Маньківського та Жашківського району.

Учні мали змогу обрати теми, пов'язані з життям в Америці, та взяти участь у заняттях, які проводили волонтери Корпусу Миру. Школярі навчилися складати пісні англійською мовою та виконувати їх під гітару та гармоніку, грали в американські ігри, розмовляли мовою жестів та виражали свої почуття за допомогою творчості.

Другу половину дня діти провели на шкільному подвір'ї, граючи в різноманітні ігри з волонтерами.

Усі учасники зустрічі отримали незабутні враження та сподіваються на подальшу співпрацю.