Про підсумки Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу «КОЛОСОК осінній-2019» та проведення конкурсу «КОЛОСОК-весняний-2020»

Дата: 31.01.2020 11:48

На виконання наказу Міністерства від 29.12.2011 № 1561 «Про затвердження Положення про Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «Колосок»», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 23 січня 2012 року за № 86/20399, відповідно до перспективного плану роботи Міністерства освіти і науки на 2020 рік щодо розвитку природничо-математичної освіти та STEM-освіти зокрема, з метою формування зацікавленості учнівської молоді до природничо-математичних наук, пошуку, підтримки талановитих школярів і популяризації природничих знань 28 листопада 2019 року проведено перший етап Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу «КОЛОСОК» для учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти.

У конкурсі взяли участь понад 7882 учнів закладів загальної середньої освіти Черкаської області.

Інформація про етапи проведення конкурсу та матеріали для підготовки публікуються у Всеукраїнському науково-популярному природничому журналі для дітей «Колосок» та науково-популярній природничій газеті для розумників та розумниць «Колосочок», а також висвітлені на сайті www.kolosok.org.ua, новому сайті http://bit.ly/37zaf5P

Другий етап конкурсу відбудеться 16 квітня 2020 року. Спеціальні теми цього етапу: «Жити здорово», «Кулінарні мандри», «Хто що сказав». Заявки надсилати: від шкіл до 06 березня 2020 року.