Конкурсі Ім. Т.Шевченка

Дата: 10.11.2019 12:14

Результат пошуку зображень за запитом "конкурс шевченка картинки"

09 листопада на базі Маньківського навчально-виховного комплексу "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія" проведено ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс проводився відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка (від 01.06.2011 №571) та мав на меті виховання в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, формування готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини.

У 2019 році в конкурсі взяли участь 73 учні  16 закладів загальної середньої освіти району, призові місця здобули Олійник Максим, Шевченко Поліна (5 клас); Савченко Марія, Гурова Ольга, Лобачова Маргарита (6 клас); Савранська Анна, Солонько Євгеній (7 клас); Денисенко Яніна, Нікітченко Вікторія, Букань Лілія (9 клас); Андрощук Аліна, Богдан Марина, Болебрух Софія (10 клас); купріянець Богдана, Басараб Анна, Карпенко Микола (11 клас).