Оновлення кабінетів у Маньківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Дата: 31.12.2020 12:16

Одним із пріоритетів розвитку громади є розвиток освіти відповідно до ви­мог часу та світових тенденцій з реорганізації навчального процесу. Однією із умов ро­­з­­ви­тку освіти є підсилення матеріально-технічного оснащення шкільних кабінетів математики, хімії та біології, яке  до­­зволяє демонструвати учням хімічні та біо­логічні досліди на сучасному інтерактивному рівні, займатися цікавою дос­лід­ною ро­­ботою, належно готуватись до предметних олімпіад.

В рамках програми «Спроможна школа для кращих результатів» та завдяки активній позиції відділу освіти Маньківської районної державної адміністрації  придбано обладнання у Маньківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів№1 для кабінетів біології, хімії і математики.