Англомовний табір відпочинку ”SMART TEENS” на базі Молодецької ЗОШ I-III ст.

Дата: 08.06.2018 12:25

Пришкільний англомовний табір відпочинку ”SMART TEENS” з денним перебуванням дітей працює на базі Молодецької ЗОШ I-III ст. з 29 травня по 08 червня 2018 року. У таборі відпочиває 26 учнів 8 та 10  класів.

Основними завданнями літнього відпочинку в  пришкільному таборі є: створення у дітей хорошого емоційного настрою,  виховання громадянських якостей і почуттів; виявлення інтересів, талантів, захоплень дітей, розвиток бажання отримати нові  знання, вміння, навички з англійської мови; навчання дітей діяти у колективі; розвивати навички спілкування англійською мовою.

Всі види виховної діяльності в таборі здійснюються відповідно до режиму  дня. Робота проводиться згідно плану виховної роботи. Все це висвітлюється  на  спеціальному  стенді. Діти та їхні батьки мають  змогу щоденно знайомитися з  путівкою дня. Комплектацію загону здійснено з урахуванням вікових особливостей дітей  та їх інтересів. Загін має свою назву, девіз, емблему.

Кожен день з учнями проводяться заняття англійської мови, основною метою яких є формування комунікативної компетенції. Приділяється особлива увага розвитку творчих здібностей учнів, використовуються ігри, парні та групові форми роботи, які збагачують лексичний запас учнів, формують комунікативні вміння. Перегляди фільмів,  проектні роботи, конкурси ,читання та обговорення (stories, jokes) займають особливе місце у роботі мовного табору. Учні набувають досвіду спілкування, яке передбачає не лише мовлення, а й жести, міміку, рухи.