Відділ освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради

Підсумки ІІ етапу конкурсу імені П.Яцика

Підсумки ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 

3  клас

  1. Безручко  Анна,  ІІ  місце,  Маньківський  НВК  «ЗЗСО І-ІІІ  ступенів-гімназія», (Сірченко  Т.П.)
  2. Гнедюк  Максим,  ІІІ  місце,  Маньківський  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів  №1,   (Сторожук   В.А.)
  3. Соколова   Анастасія,  ІІІ  місце,  Буцький   ЗЗСО   І-ІІІ  ступенів,   (Павленко  Т.А.)

           4   клас

  1. Гоменюк  Андрій,   ІІ  місце,   Маньківський   НВК  «ЗЗСО  І-ІІІ ступенів-гімназія»,   (Базильська  Н.М.)
  2. Артюшенко Крістіна,   ІІІ  місце Маньківський  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів  №1, (Юрій   Л.В.)
  3. Килимниченко  Тимур,  ІІІ   місце, Маньківський  НВК  «ЗЗСО І-ІІІ  ступенів-гімназія»,  ( Сокоренко  І.Л.)
  4. Главацька   Діана,  ІІІ  місце, Маньківський  НВК  «ЗЗСО І-ІІІ  ступенів-гімназія»,  (Базильська  Н.М.)

          5 клас

  1. Ототюк  Єва, учениця Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, І місце (Ковтун С.С.).
  2. Чумакова Олена, учениця Опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів Буцької селищної ради, ІІ місце (Варич В.Д.).
  3. Заплішна Ніка, учениця Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, ІІІ місце (Ковтун С.С.).

6 клас

 

1. Риндюк Сергій, учень Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, ІІ місце (Сірченко О.В.).

2. Євтушенко Дарія, учениця Потаського ЗЗСО І-ІІ ступенів, ІІІ місце (Масненко Л.О.).

 

7 клас

  1. Бачинський Роман, учень Кищенецького ЗЗСО І-ІІ ступенів, ІІІ місце (Лавринюк О.М.).
  2. Шевченко Поліна, учениця Молодецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (Близнюк О.М.).

8 клас

  1. Лобачова Маргарита, учениця Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, ІІ місце (Хоменко Н.Я.).
  2. Савченко Марія, учениця Маньківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія», ІІІ місце (Демченко Л.М.).

        9 клас

  1. Бодаш Тетяна, учениця Багвянського ЗЗСО І-ІІ ступенів, ІІ місце (Нівеська Л.П.).
  2. Довбуш Андрій, учень Молодецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (Полюга Л.М.).

                    10 клас

  1. Колосніченко Анна, учениця ОНЗ «Іваньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів», ІІ місце (Юрчик С.Д.).
  2. Вдовиченко Єлизавета, учениця Рогівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (Кучеренко Л.В.).
  3. Бахрова Аліна, учениця Молодецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (Полюга Л.М.)

 

11 клас

  1. Дідук Євгенія, учениця Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, ІІ місце (Сірченко О.В.).
  2. Мальована Валентина, учениця Рогівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (Глухова В.В.).
  1. Букань Лілія, учениця Маньківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія», ІІІ місце (Демченко Л.М.).

 

 

 

 



« повернутися до списку новин