Інноваційне сучасне обладнання для навчання

Дата: 19.02.2018 12:48

Відповідно до обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини» на період до 2020 року, за сприяння відділу освіти  Маньківської районної державної адміністрації та районного методичного кабінету Іваньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів взяла участь та стала переможцем конкурсного відбору учасників цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини».

З метою створення нового освітнього середовища Іваньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів  в кінці 2017 року отримала інтерактивне мультимедійне обладнання (інтерактивна дошка, проектор) та лабораторне обладнання для кабінетів фізики, біології, хімії, які фінансувалися із залученням коштів державного фонду регіонального розвитку. Наразі педагогічні працівники та учні закладу освоюють новітні мультимедійні та навчальні комплекси, що встановлені у рамках програми «Інноваційні школи Черкащини».

В рамках державних програм «Впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків»  на період до 2021 року»» та «Підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2021 року» у Буцьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів придбано обладнання для кабінетів біології та предмету «Захист  Вітчизни», у Маньківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1 – лінгафонний кабінет.

Завдяки даному обладнанню учні мають змогу формувати знання та навики використовувати інформаційно-комунікаційні технології для ефективного розв’язання нетипових завдань і створюватимуть власні проекти. Сучасне мультимедійне обладнання допоможе школярам отримати якісну освіту, яка відповідає світовим, зокрема європейським стандартам.

Кабінет біології Буцької ЗОШ І-ІІІ ступенів                                        Кабінет Захисту Вітчизни Буцької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кабінет біології Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів                                  Кабінет фізики Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кабінет хімії Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів                              Лінгафонний кабінет Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1