Ми пишаємося вами, наші юні таланти!

Становлення молодої української держави потребує зміцнення інтелектуального потенціалу нації, посилення рівня загальноосвітньої та фахової підготовки. Особливої уваги вимагає зрощення нової української еліти, яка б вирізнялася високим інтелектом здатністю творчо та компетентно приймати складні рішення та мати високу гуманістичну моральність.

З метою залучення обдарованої молоді до інтелектуальних змагань у листопаді – грудні 2017 року проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, іноземних мов (англійська, німецька, французька), історії, правознавства, російської мови і літератури, математики, фізики, хімії, біології, екології, астрономії, інформатики, економіки, географії, інформаційних технологій, трудового навчання, в якому взяли участь 452 учнів із 17 закладів загальної середньої освіти району і ДНЗ «Буцький політехнічний професійний ліцей».

За результатами протоколів журі районних олімпіад 99 учнів із 13 закладів загальної середньої освіти стали призерами, з них: 18 нагороджені дипломами першого, 29 – другого  та 52 – третього ступеня.

Найкращі результати показали команди: Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 - 26 переможців, Маньківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» - 18, Молодецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – 12,  Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 11.

У січні - лютому 2017-2018 р.р. учасниками ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів стали 27 учнів закладів загальної середньої освіти Маньківського району, а саме: Маньківської ЗОШ № 1 - 5, Маньківського НВК - 8, Іваньківської ЗОШ - 3, Буцької ЗОШ - 2, Молодецької ЗОШ - 4, Добрянської ЗОШ - 1, Чорнокам’янської – 3, Рогівської ЗОШ – 1.

Перемогу в обласних олімпіадах здобули по троє учнів з Маньківської ЗОШ № 1, Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, по одному з Молодецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Маньківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія», а саме: Мартишов Олексій, учень 11 класу Іваньківської ЗОШ,  посів І місце з географії; Курієнко Владислав, учень 11 класу – ІІ місце з географії; Юрченко Олег, учень 8 класу – ІІ місце з географії (учитель О.О.Іщенко); Андрощук Аліна, учениця 8 класу Маньківської ЗОШ № 1 – ІІ місце з біології (учитель Я.А.Нікітченко); Вечірко Юлія, учениця 9 класу Маньківської ЗОШ № 1 – ІІІ місце з німецької мови (учитель Галінгер В.В.); Хльобас Владислав, учень 11 класу Маньківської ЗОШ № 1 – ІІІ місце з трудового навчання (учитель П.М.Трунденко); Ахмад Володимир, учень 11 класу Маньківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія» - ІІІ місце з англійської мови (учитель С.О.Лиса); Гуцаленко Уляна, учениця 8 класу Молодецької ЗОШ – ІІІ місце з історії (учитель Л.О.Глодовська). А найбільшою гордістю є те, що учень 11 класу Іваньківської ЗОШ Мартишов Олексій ввійшов до складу обласної команди та представлятиме наш район  у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

Вітаємо юні обдарування та педагогів, які готували їх до змагань з перемогою, бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та досягати нових вершин!