Нова українська школа - в дії

У 2018/2019 навчальному році реформа НУШ стартувала в усіх школах  Маньківського   району.

Нова українська школа означає, що вже цього року українські першокласники почнуть отримувати якісно нову освіту.

За  новим   освітнім  стандартом    в  основі   навчання   в  1-х  класах     лежить   інтегративний  підхід (поєднання   предметів,  тем).    Завдяки  цьому    зменшилася   кількість   предметів   (з 9 до  6).    Кожен   день  навчання   розпочинається  ранковими  зустрічами,   під  час  яких   діти  знайомляться   з   планами    на  день,   діляться   власним   досвідом,   обмінюються  щоденними  новинами. Освітнє  середовище   організоване   таким   чином,  щоб  кожна   дитина  почувала  себе   у   класі  безпечно  і  затишно,   а  кожен  клас   відображав  ту   спільноту   дітей,  яка  там   навчається.   Змінюються   й   ролі    вчителя.    Якщо    вчитель  не  зміниться,   то   й   Нової   української  школи  не  буде.

Сподіваємось,   що   напрацювання сповна втіляться в практику української школи,    -    і впроваджувати їх нам з вами.

Будьмо ж наполегливі й щасливі від своєї праці.