Готуємось до роботи в умовах Нової української школи

Дата: 05.11.2018 14:01

Завершено   навчання   23   учителів   початкових   класів    (ІІ   група)    до  роботи    за     новим     Державним   стандартом    початкової  освіти    в    умовах  Нової    української   школи,   які   навчатимуть   першокласників      у   2019-2020   навчальному    році.

Новий   Державний   стандарт   початкової   освіти,   який   набув   чинності   1   вересня   2018  року,   покликаний   змінити   сутність  української   школи,   тому    на  базі    Маньківського НВК «ЗОШ  І-ІІІ   ступенів-гімназія»  було   проведено     три   настановчі   сесії,      під  час   яких   педагоги    практично   знойомились     з   формами   та   методами    роботи    в    Новій   українській   школі.

Успіх    нового   стандарту   значно   залежить   від   готовності   вчителів   змінюватися.    Потрібно   опанувати   нові   методики   та    відійти    від  старих  звичок.

Адже  вчитель  -   це  основна    людина   в   Новій    українській   школі.