Проведення Шевченківських днів у закладах загальної середньої освіти району

Дата: 10.03.2020 14:04

Традиційно на початку березня у закладах загальної середньої освіти проводяться Шевченківські дні до дня народження Т. Г. Шевченка.

Впродовж дня 10.03.2020 року у школах з метою популяризації творчої спадщини Кобзаря, утвердження його духовних заповідей, активізації виховної роботи серед учнівської молоді відбулися заходи щодо вшанування пам'яті видатного письменника, поета та художника, а саме: виховні години, інформаційні хвилинки, мультимедійні презентації про життя і творчість Т.Г. Шевченка, святкові загальношкільні лінійки до дня народження Т.Г. Шевченка, перегляд кінофільмів, виставки малюнків, літературно-музичні композиції, літературні вікторини, уроки позакласного читання, конкурси на краще читання віршів Великого Кобзаря, тематичні виставки художньої літератури.