Конкурс "Подорож по алеї правових знань"

З метою підвищення рівня правової обізнаності серед дітей, пропаганди і практичного закріплення правових знань, відповідно до листа служби у справах дітей від 12.11.2018 №417 20 листопада 2018 року в Маньківському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» відбувся конкурс «Подорож по алеї правових знань».

Участь в конкурсі взяли 19 учнів (9-11 класи) із Маньківської загальноосвітняьої школи І-ІІІ ступенів № 1, Маньківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія», Буцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Вікторівської, Кищенецької, Іваньківської, Дзензелівська ЗОШ І –ІІІ ступенів.

Переможцями конкурсу стали:

І місце-Бартосік Антон Валентинович, учень 9-А класу Маньківської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1;

ІІ місце-Вишнівський Владислав Сергійович, учень 9 класу Маньківського НВК;

ІІІ місце-Шевченко Валерія Петрівна, учениця 10 класу Молодецької ЗОШ І-ІІІ ст. та  Максименко Каріна Василівна, учениця 11 класу Буцького ЗЗСО І-ІІІ ст..

Вітаємо переможців та їх наставників! Бажаємо успіхів!