Рефреш-семінар вчителів основ здоров'я

06 березня 2018  року на базі Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 відбувся рефреш-семінар для вчителів основ здоров’я району «Захисти себе від ВІЛ».

Провела семінар керівник районного методичного об’єднання учителів основ здоров’я Барилко Т.П.  Зустріч розпочалася з розгляду актуальності проблеми ВІЛ/СНІДУ в Україні. Також учасникам семінару була презентована програма тренінгового курсу «Формування ЗСЖ та профілактика ВІЛ/СНІДУ».

Продовженням семінару було взяття педагогами участі в тренінгу «Жити в світі, в якому є ВІЛ».

Не залишила байдужими гостей валеологічна хвилинка.

Учасники семінару вдячні дирекції школи, керівнику РМО вчителів основ здоров’я Барилко Т.М. за надану можливість обміну досвідом, приємне спілкування, високий рівень організації та проведення заходу.