Літній мовний табір «Butterflies» на базі Рогівської ЗОШ І – ІІІ ст.

Дата: 08.06.2018 14:35

Літній мовний табір Рогівської ЗОШ І – ІІІ ст. «Butterflies» розпочав роботу 31 травня. У таборі 17 дітей 5 – 8 класів. Перший день – день знайомств «We are all different».

Учні вивчали пісню «Hello! Nice Day». В цей день діти розповідали про себе «All about Me», грали в ігри.

В цей день діти переглянули відео про Великобританію «An introduction to Britain» і взяли участь у вікторині для перевірки розуміння відео.

Другий день табору був присвячений темі «Food». Діти вивчали пісню «Healthy food will make us smile», дивились відео про типову британську їжу і взяли участь у вікторині. Проводились ігри «Їстівне/ неїстівне», «Зіпсований телефон», «Перевір себе», де використовувалась лексика по темі «Їжа».

Третій день мовного табору був присвячений темі «Sport». Після ранкової фіззарядки діти співали пісню «The favorite sport song for kids». Переглянувши відео про спорт в Об’єднаному Королівстві, учні провели гру «Ball game» і різні конкурси між двома командами на тему «Спорт».

Проведена рольова гра, в якій журналіст брав інтерв’ю про улюблений вид спорту.