Засідання колегії відділу освіти

Дата: 27.11.2019 14:41

Відповідно до плану роботи на 2019/2020 навчальний рік 27 листопада 2019 року відбулося засідання колегії відділу освіти Маньківської райдержадміністрації за участю керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти. На засіданні були розглянуті наступні питання:

1. Про стан дошкільної освіти.

2. Про стан роботи щодо соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей у закладах освіти району.

3.Про стан роботи груп подовженого дня у ЗЗСО району.

4.Про забезпечення належного санітарного стану, норм безпеки життєдіяльності, здорового харчування у закладах освіти району.

5. Про виконання Угоди між відділом освіти Маньківської райдержадміністрації та Маньківською районною організацією Профспілки працівників освіти і науки України.