Щодо діяльності Національної дитячої гарячої лінії

Дата: 25.05.2020 14:42

Під час пандемії COVID-19 життя мільйонів українських дітей тимчасово обмежується домівками та гаджетами, діти не знають, як самостійно розв'язати певні супутні небезпечні виклики. За інформацією громадської організації "Ла Страда - Україна" Національна дитяча гаряча лінія з початку запровадження а Україні карантину прийняла понад 4 тис. звернень від дітей, підлітків, а також запитів дорослих щодо дітей.

Звертаємо Вашу увагу про можливість звертатися у скрутній ситуації до консультантів Національної дитячої гарячої лінії в будні дні з 12.00 до 20.00 за коротким номером 116 111 (безкоштовно з мобільних телефонів) та 0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).