Районний семінар вчителів образотворчого мистецтва

Дата: 21.03.2019 14:47

20.03.2019 на базі Дзензелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради Черкаської області відбувся районний семінар вчителів образотворчого мистецтва  на тему «Всебічний розвиток творчих здібностей учнів з застосуванням декоративно-прикладного мистецтва на уроках образотворчого мистецтва».

Цікавою та змістовною була доповідь вчителя образотворчого мистецтва Воловодюка П.Д. «Роль декоративно-прикладного у вивченні предмета «Образотворче  мистецтво».

Із задоволенням вчителі подивились виставку творчих робіт учнів з декоративно-прикладного мистецтва та взяли участь в арт-проекті: Оздоблення іграшок із гіпсу.

Кожний учасник семінару мав змогу поспілкуватись з однодумцями і активно включитись в практичний блок семінару.

Учасники семінару  вдячні дирекції  школи,  та вчителю образотворчого мистецтва Воловодюку П.Д.  за надану можливість обміну досвідом,  приємне спілкування,  високий рівень організації та проведення заходу.