Районний семінар-практикум шкільних бібліотекарів

26 листопада 2018 року на базі Вікторівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум шкільних бібліотекарів на тему «Методики підготовки та проведення активних форм популяризації книги».  Методист районного методичного кабінету  Мельник М.В. провела майстер-клас «Впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи бібліотек». Проаналізувала пісумки  V Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – центр творчого  розвитку дитини», вручила грамоти відділу освіти переможцям конкурсу, а саме:

-І місце – бібліотекаря Дзензелівської ЗОШ I-IІI Бондар Наталію Григорівну;

-ІІ місце – завідувача бібліотеки Маньківської ЗОШ I-III ступенів № 1 Хоменко Наталію Яківну;

-ІІІ місце – бібліотекаря Рогівської ЗОШ I-ІII ступенів Яковенко Лілію Миколаївну.

Досвідом роботи «Традиційні та сучасні форми популяризації книги» поділилася з колегами шкільний бібліотекар Вікторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кривенко О.А., яка наголосила, що патріотичні виховні заходи, лекторії, круглі столи  мають ефективно допомогти учневі  розкрити, розвинути  особистісний потенціал та сформувати стійкі  компетентності, які необхідні при досягненні його життєвого успіху.

Учасників вразила казкотерапія для дорослих, яку провела Блиндар В.В., соціальний педагог Вікторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів серед учасників семінару-практикуму. Виховний захід для учнів 5-11 класів на тему «Небесна сотня білих журавлів» провела Кривда О.А., шкільний бібліотекар та Блиндар В.В., заступник з ВР.  Учасників семінару-практикуму вразила розмаїтість методів та прийомів, вдале використання ІКТ, артистизм дітей.

Завершився семінар інтерактивною формою роботи «Педагогічний мікрофон», де колеги мали можливість висловити думки з теми семінару та обмінятись досвідом роботи в даному напрямку.