Досвідом діляться вчителі інформатики

Дата: 12.10.2017 14:58

12 жовтня на базі Нестерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. відбувся семінар – практикум вчителів інформатики з проблеми:  ««Використання елементів інтерактивних технологій на уроках інформатики».

Вчителі інформатики відвідали урок в 6 класі вчителя інформатики школи Муковоза О.П. на тему: «Програмне забезпечення для створення і відображення комп’ютерних презентацій».

Ознайомилися з презентацією Муковоза О.П.: «Використання елементів інтерактивних технологій на уроках інформатики».

Вчитель інформатики Вікторівської ЗОШ І-ІІІ ст. Солтусенко І.Г. поділився досвідом використання нових форм контролю рівня сформованості практичних вмінь та навичок учнів з інформатики.

Практичним психологом школи Муковіз О.В. проведено психологічний тренінг: «Формування самодостатньої  і самостійної особистості здатної  до самореалізації в суспільстві».

Вчителі інформатики взяли активну участь в обговоренні проведених заходів.

Підведено підсумки семінару та розроблені відповідні методичні рекомендації.