Дружина Президента України та міністерка освіти і науки відвідали школу на Маньківщині

Дата: 16.12.2019 15:02

У межах реалізації реформи харчування в закладах освіти України 13 листопада 2019 року у Іваньківську ЗОШ І-ІІІ ступенів завітали дружина Президента України Олена Зеленська  та міністерка освіти і науки України Ганна Новосад.

Делегація освітян Маньківщини у складі начальника відділу освіти райдержадміністрації Безверхого Ю.М., в.о. директора Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Максимчук В.М., директора Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Кривосар М.Д., директора Маньківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія" Дорошенка В.П. взяла участь у круглому столі "Здорова школа", що пройшов по завершенні об"їзду Іваньківської, Дмитрушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Уманської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.