Семінар учителів початкових класів

Дата: 15.12.2017 15:06

14 грудня 2017 на базі Нестерівської ЗОШ відбувся районний семінар-практикум вчителів 3-4 класів на тему: "Розвиток творчої особистості молодшого школяра в умовах модернізації початкової освіти".

Відкритий інтегрований урок української мови та природознавства в 4 класі на тему: «Уживання прикметників для всебічної характеристики предметів. Планети сонячної системи» провела Баранова Людмила Іванівна. Учитель Олійник Людмила Володимирівна провела відкритий урок природознавства в 3-му класі на тему: «Різноманітність рослин».

З великим захопленням учасники семінару виготовляли новорічні прикраси на майстер-класі «Новорічний настрій». Про роль учителя в Новій українській школі розповіла Непийвода Людмила Михайлівна, яка щойно пройшла навчання на курсах підвищення кваліфікації.