Районний семінар-практикум вчителів математики

Дата: 02.03.2018 15:08

22 лютого 2018 року на базі Молодецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів математики на тему «Використання сучасних технологій  навчання як впливовий фактор підвищення фахового рівня вчителів та якості знань учнів з математики».

Вчителі математики відвідали урок в 9 класі  на тему «Арифметична прогресія». Вчитель математики вищої категорії Липівська Т.В. на уроці використала елементи інформаційно-комунікаційних, інтерактивних, ігрових та інших сучасних технологій. Вчитель математики  Голуб І.М. провела виховний захід «Турнір юних математиків».

Учасники семінару високо оцінили роботу Липівської Т.В. по використанню сучасних технологій навчання, відмітили активність учнів  9 класу на уроці, їх знання, вміння пояснювати, аналізувати розв’язки, ознайомилися з презентацією «Використання сучасних технологій навчання на уроках математики», підготовлену методистом РМК Городецьким Ю.А. Вчитель математики Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Солонько О.В. провела майстер-клас «Використання інтернет-ресурсів на уроках математики».

Досвід реалізації наскрізних ліній математичної освіти шляхом складання та розв’язання задач практичного змісту презентувала вчитель математики Буцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демчук Л.М.. В ролі звичайних учнів побували вчителі математики під час проведення  майстер-класу «Урок-квест» вчителем – методистом математики  Маньківського  НВК  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Гончарук Ю.В.

Під час зустрічі за «круглим» столом відбулося обговорення питань використання сучасних технологій навчання на уроках математики, підведені підсумки роботи семінару та вироблені методичні рекомендації.