Семінар - практикум вихователів закладів дошкільної освіти

Дата: 26.11.2019 15:17

26 листопада 2019 року на базі дошкільного навчального закладу «Лісова казка» с. Поташ відбувся районний семінар – практикум вихователів закладів дошкільної освіти .

Із вступним словом до учасників семінару звернулася завідувач дошкільного  навчального закладу «Лісова казка» с. Поташ Рогаченко П.П., яка ознайомила присутніх з діяльністю закладу.

В рамках семінару переглянуто 2 заняття у різновікових групах  (вихователі Євдеєва Л.П., Федорівська Н.М.) та театралізовану виставу (вихователь Довбуш А.М.)

У теоретичній  частині семінару досвідом роботи ділилися вихователь дошкільного навчального закладу «Ластівка» с. Березівка  Безух О.В. та вихователь закладу дошкільної освіти «Калинка» с. Чорна Кам’янка  Бугай Г.В.

Із системою  роботи по формуванню просторового орієнтування у дітей дошкільного віку  ознайомила методист РМК Монько В.В.

Учасники заходу ознайомилися з матеріалами виставки дидактичного матеріалу, навчально-матеріальною базою дошкільного закладу.

Метою семінару-практикуму було вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогів,  щодо формування просторових уявлень дітей дошкільного віку.

Підсумки семінару підвели методист РМК Монько В.В, та завідувач ДНЗ «Лісова казка» с. Поташ Рогаченко П.П.