ПРО ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ XXV ОБЛАСНОЇ ВИСТАВКИ «ІННОВАЦІЙНИЙ ПОШУК ОСВІТЯН ЧЕРКАЩИНИ»

Дата: 29.05.2020 15:18

З 22 по 24 квітня 2020 року на базі КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради" проведено виставку "Інноваційний пошук освітян Черкащини".

Під час обласної педагогічної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини» учителі району презентували свої творчі доробки, навчально-методичні посібники. На обласний етап виставки представлено матеріали 8 педагогів.

За підсумками обласного етапу освітяни району нагороджені Дипломами І ступеня матеріали яких визнані кращими і можуть бути рекомендовані для впровадження у практику роботи педагогів області:

- Дзержинська Юлія Олександрівна, культорганізатор Маньківського районного центру дитячої та юнацької творчості, мала академія наук учнівської молоді Маньківської районної ради, за навчально-методичний посібник «Методичний кейс для роботи культорганізатора закладу позашкільної освіти за напрямом «Розвиток громадянської компетентності особистості в умовах сучасного закладу позашкільної освіти»;

- Самелюк Людмила Іванівна, методист районного методичного кабінету при відділі освіти Маньківської районної державної адміністрації, за методичний посібник «Методологічні засади формування громадянської компетентності».

За представлений на виставку матеріал, який має високий рівень методичного забезпечення Дипломом ІІ ступеня нагороджена:

- Монько Вікторія Володимирівна, методист районного методичного кабінету при відділі освіти Маньківської районної державної адміністрації, за методичний посібник «Модернізація змісту, форм і методів управлінської діяльності керівників закладів дошкільної освіти».

Дипломом ІІІ ступеня нагороджена лауреат виставки:

- Жігалова Світлана Петрівна, учитель зарубіжної літератури Подібнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за методичний посібник «Застосування елементів проблемного навчання на уроках зарубіжної літератури».