Формування математичних компетентностей учнів

Дата: 25.02.2020 15:32

20   лютого   на  базі   Маньківської  ЗОШ    І-ІІІ   №1   відбувся   семінар  учителів   математики   на   тему:   «Формування   предметних   компетентностей   учнів   на   уроках    математики».

Під   час   семінару   Валентина   Михайлівна   Скакун,  вчитель   математики   Маньківської   ЗОШ   І-ІІІ  ступенів  №1,    провела   відкритий   урок    з    алгебри   в   9-А   класі   на  тему:   «Система   двох    рівнянь   із  двома   змінними   як   математична    модель   текстових    і   прикладних   задач».

Солонько   Олена    Володимирівна  -    фрагмент   уроку   математики   в   11-Б   класі    «Розв'язування   прикладних   задач».

Урок-квест   «Ерудит»   в   11-В   класі   підготувала   Марченко   Тетяна  Іванівна,   вчитель   метематики.

Про   реалізацію   елементів   мобільного   навчання    на  уроках   математики   розповіла    Тремба   Тетяна   Дмитрівна,   вчитель   математики   Кищенецької   ЗОШ   І-ІІІ   ступенів,   учасниця   обласної   Інтернет-конференції.

Сучасний   розвиток   інформаційно-комунікаційних   технологій   розкриває   широкі   можливості    для   використання   мобільних   технологій  в   системі   освіти.   Мобільне   навчання,   що   базується   на   інтенсивному    застосуванні   сучасних   мобільних  засобів    та   технологій,  надає   можливість   зробити   процес   гнучким,   доступним   і  персоніфікованим.

Крім   того,   учасники  семінару   обговорювали  підготовку   до    ДПА   учнів   9,   11   класів.