В ім'я миру і добра

Дата: 10.12.2018 15:33

7 грудня в Маньківському НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія" відбувся районний захід, приурочений Міжнародному дню волонтера та Дню Збройних Сил України. У святковому заході взяли участь голова Маньківської районної ради Лещенко С.І., заступник голови райдержадміністрації Юзвенко О.А., начальник відділу освіти райдержадміністрації Безаерхий Ю.М.,  голова районної організації вереранів війни Ковган В.І., волонтери Маньківщини, ветерани АТО, представники педагогічних колективів ЗОШ району, учні та вчителі Маньківського НВК.

Святковому заходу передувала навчально-методична робота з педагогами-організаторами закладів загальної середньої освіти району з проблеми "Волонтерство як складова національно-патріотичного виховання учнівської молоді в сучасних реаліях".