Районний семінар молодих спеціалістів

22 листопада 2018 на базі Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» відбувся районний семінар молодих вчителів  на тему «НОВУ УКРАЇНСЬКУ ШКОЛУ будуємо разом».

Для учасників семінару були організовані відкриті уроки вчителів закладу. З презентацією про покоління «Z» (нові підходи  навчання та виховання  сучасного школярства) виступила заступник директора з НВР Письменна Олена Миколаївна. З доповіддю виступила майстер початкової школи Базильська Надія Миколаївна. Поділилась власним досвідом роботи молодий спеціаліст Базильська Надія Михайлівна. Розважив  гостей психологічний аутотренінг «Як побороти стресові ситуації».

Кожний учасник семінару мав змогу поспілкуватись з однодумцями і активно включитись в обговорення форм і методів організації уроків.

Учасники семінару  вдячні дирекції  школи,  заступнику директору з НВР Письменній О.М  за надану можливість обміну досвідом,  приємне спілкування,  високий рівень організації та проведення заходу.