Вітаємо рій "Молодецька Січ"

Дата: 11.06.2019 15:46

З 5 по 11 червня 2019 року команда учнів Молодецької ЗОШ І-ІІІ ступенів - рій "Молодецька Січ", представляла наш район на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Семиденне таборування, що проходило на базі оздоровчого центру "Дахнівська Січ", включало змагання на десяти етапах та участь у заходах, організованих таборовою старшиною.

Наші джури склали достойну конкуренцію кращим роям області - учасникам гри: три дні поспіль за підсумками проходження етапів вони займали ІІІ загальнокомандне місце.

У загальному заліку зайняли ІУ місце та отримали перемоги на окремих етапах - три ІІІ-іх місця (етапи "Козацька смуга перешкод", "Відун", "Таборування"),  ІІ місце на етапі "Срільба з пневматичної зброї".

Вітаємо рій з перемогами, дякуємо за витримку, прикладені зусилля, високу результативність.

Окрема подяка керівнику рою Науменко В.В. та виховникам рою Шевченку П.С., Лисюченку В., педагогам, залученим до підготовки дітей, дирекції школи.