Вітаємо переможців

14 листопада команда учнів Маньківського району в складі чотирьох учнів взяла участь у обласному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. За підсумками конкурсу учениця Маньківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія" Купріянець Богдана (вчитель Демченко Л.М.) зайняла ІІ місце.

9 листопада учениці Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Андрощук Аліна,  Маньківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія" Купріянець Богдана взяли участь у обласному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.  ІІІ місце в обласному етапі конкурсу зайняла  Андрощук Аліна (вчитель Ковтун С.С.).