Відділ освіти Маньківської Районної Державної Адміністрації

семінар вихователів закладів дошкільної освіти

14 лютого 2020 року на базі закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» смт Буки проведено семінар вихователів закладів дошкільної освіти Маньківського району, Буцької та Іваньківської ОТГ на тему: «Шляхи вдосконалення пізнавального розвитку дитини дошкільного віку в рамках державного стандарту Базового компоненту дошкільної освіти».

Учасників семінару привітав та побажав плідної праці голова Буцької ОТГ Залізняк С.С. Методист районного методичного кабінету Монько В.В. ознайомила з планом роботи.

У  практичному блоці семінару  присутні мали змогу переглянути  два комплексні заняття в молодшій та старшій групі ( вихователі Педоренко О.М., Шепеляк Н.В.). та виховний захід свято на Стрітення «Як зима з весною сперечалася».

             

Учасники семінару – практикуму  зазначили, що вихователі використали ефективні засоби, інноваційні методи та прийоми організації дітей, якими захопили не тільки малят, а й усіх присутніх.

Питання пізнавального  розвитку  дошкільників у світлі  вимог Базового компоненту дошкільної освіти в теоретичній частині висвітлила методист РМК Монько В.В.

Цікавим був проведений майстер – клас з виготовлення виробів з глини та солоного тіста, який провели народні умільці: Анжеда Драч, Тетяна Стеценко.

 

За результатами семінару – практикуму розроблені рекомендації.

Так непомітно промайнув час, але залишились  позитивні враження.   Учасники семінару  поділилися власними педагогічними знахідками, які використовують у своїй діяльності. Обмінюючись думками з даної проблеми, всі педагоги дійшли висновку, що тільки спільними зусиллями можна прищепити нашим вихованцям високі моральні якості Людини.

 

 « повернутися до списку новин