Відділ освіти Маньківської Районної Державної Адміністрації

РАЙОННИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ УЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ

      19 грудня 2018 року на базі Кищенецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів географії «Розвиток творчих здібностей учнів засобами інтерактивних технологій на уроках географії». Під час теоретичного блоку виступила методист РМК Килимниченко Ю.М., яка ознайомила присутніх з результатами проведення І, ІІ етапів  Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та економіки, а також розповіла про основні вимогами до сучасного уроку як основної форми організації освітнього процесу.

       У ході семінару педагоги взяли участь у майстер-класі «Я роблю це так. Розвиток творчих здібностей учнів засобами інтерактивних технологій», який провела Коваль К.С. Учитель продемонструвала вміле поєднання традиційних форм і методів з елементами нетрадиційних технологій.

    З досвіду роботи з питання «Використання ІКТ на уроках географії, як засіб виявлення творчих здібностей учнів» виступила Касянчук В.Ф.

      Цікавим був виступ керівника МО вчителів географії Липівської Н. О. про основні аспекти застосування STEM-освіти в освітньому процесі в закладах загальної середньої освіти зокрема на уроках географії.

   Після цього всі учасники семінару-практикуму мали змогу побачити екологічну казку «Нехай земля квітує всюди – планету збережімо, люди». 

     Учасники були задоволені приємною дружньою атмосферою, яка панувала протягом зустрічі та висловили думку про необхідність подальшої співпраці.

                    

                    « повернутися до списку новин