Районний семінар учителів початкових класів

Дата: 11.12.2018 16:02

10    грудня   2018   року   на  базі   Вікторівської   ЗОШ   І-ІІІ   ступенів   відбувся   семінар-практикум   учителів   2-3  класів   на  тему:  «Розвиток   творчої   особистості   молодшого   школяра»    під  час   якого      Головата   Ніна   Петрівна   провела   урок  з   природознавства   в  2   класі   «Дослідницький    практикум  -   «Як   вберегти   ялинку   перед   новорічними  святами».

Урок   з   основ   здоров'я   в   3   класі    на  тему:  «Сім'я.  Повага   і   взаєморозуміння   в  родині»   провела   Гладка   Олена   Володимирівна.

Про   нові   ролі   сучасного   вчителя   та   про   педагогіку   партнерства   як   провідний    принцип   Нової   української    школи    розповіла   методист   РМК   Хльобас   Л.В.,    оскільки    ВЧИТЕЛЬ    XXІ    століття   має   бути  лідером,  новатором,  експериментатором,  вмотивованим,      креативним,   гнучким,  адаптивним,  який   критично  мислить,   вміє  поглянути  на  ситуацію   з  позиції   учня,      йде   в   ногу   з  часом, володіє     сучасними   освітніми   й   інформаційними   технологіями,   вміє   бути   у   партнерській   позиції.

Крім  того,   учасники   семінару   переглянули   відеоролики   «Сучасний   учитель»,  «Ролі   вчителя,    «Педадагогіка   партнерства».

Оскільки   « Виховання   національно   свідомої,   гармонійно  розвиненої   людини,  здатної   до   саморозвитку   та   самовдосконалення»   є   виховною   проблемою   Вікторівської  ЗОШ   І-ІІІ   ступенів   і   маючи     певний    досвід  з  означеної  проблеми,     на   завершення   учасники   семінару  з     захопленням  подивились  відкритий   виховний   захід  «Наум,   наведи   нас   на  ум»,   який    підготували    Олійніченко   Л.Г.,  учитель  4-го  класу   та    Блиндар  В.В.,   заступник   директора   з  навчально-виховної  роботи.

??????